Global Sales Contact List

Contact   A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

EMC Forum 2014 in Warsaw, Poland

EMC Forum 2014
Warszawa, Polska - 13 listopada, 2014

Sponsorzy:

  • VMware
  • Lenovo

EMC Forum

EMC Forum to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży IT. Uczestnicy Forów 2014 rozmawiali o trendach, które przedefiniowują całe branże, rynki i organizacje. Jedna z ponad 50 jednodniowych konferencji odbywających się na całym świecie odbyła się w Warszawie i przyciągnęła niemal 700 uczestników. Na Forum dyskutowali oni o tym, jak przedefiniować IT w kierunku chmury hybrydowej i przedsiębiorstwa zdefiniowanego przez oprogramowanie.

Prelegenci sesji plenarnej

Mohammed Amin

Senior Vice President i szef regionu Europy Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Turcji i Afryki, EMC Corporation

Adam Wojtkowski

Dyrektor Generalny EMC Poland

OBEJRZYJ PREZENTACJE

Zobacz agendę Forum

Sortuj prezentacje według sal:

  • Sala 1

  • Sala 2

  • Sala 3

  • Sala 4

Zobacz więcej

EMC Forum w Warszawie

Zobacz zdjęcia

Reklama

WYNIKI SONDAŻU FORUM 2014

Preprowadziliśmy badanie wśród osób rejestrujących się na EMC Forum w 40 krajach na całym świecie aby ocenić stopień adopcji technologii chmurowych, Big Data, mobilnych i społecznościowych w ich organizacjach.

Sprawdź wyniki z Warszawy »

EMC Forum 2014

Mohammed Amin

Senior Vice President i szef regionu Europy Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Turcji i Afryki, EMC Corporation

Mohammed Amin piastuje funkcję Senior Vice President EMC oraz jest szefem regionu Europy Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Turcji i Afryki.

W branży IT pracuje od ponad ćwierćwiecza. Obecnie kieruje wszystkimi rynkami wschodzącymi regionu EMEA, gdzie realizuje wizję i strategię biznesową, której skuteczność udowodnił wcześniej będąc menedżerem EMC w krajach Bliskiego Wschodu i rynków wschodzących Afyki. Odpowiada za wdrożenie strategii wzrostu na rynkach wschodzących, stanowiących znaczącą część regionu EMEA. Jednym z głównych priorytetów Mohammeda Amina jest rozwijanie relacji z klientami z sektora publicznego aby wspierać ich transformację w kierunku usług mobilnych i usprawniania obsługi obywateli.

Wcześniej Amin przez 10 lat kierował regionem Bliskiego Wschodu. Przez 5 lat był szefem regionu Turcji, rynków wschodzących Afryki i Bliskiego Wschodu. W 2010 roku awansował do rangi wiceprezesa, a od 2011 roku piastuje funkcję starszego wiceprezesa (Senior Vice President) EMC.

Pod kierownictwem Mohammeda Amina EMC z sukcesem pomaga klientom w całym regionie w procesie transformacji do modelu chmury. W czasach, gdy jedna era IT ustępuje nowej erze – opartej na mobilności, mediach społecznościowych, usługach w chmurze i technologiach analitycznych Big Data, EMC oparło swoją strategię na przetwarzaniu w chmurze, Big Data i zaufanym IT, aby pomagać organizacjom transformować ich infrastrukturę informatyczną, żeby była gotowa na nową erę IT, obniżać koszty operacyjne, zwiększać przychody i zmniejszać ryzyko wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie dziś daje technologia. Realizacja tej strategii, dbałość o najwyższy poziom usług dla klientów oraz aktywne wspieranie partnerów biznesowych przyczyniły się do wrostu udziałów rynkowych i zdobycia wielu kluczowych klientów w regionie w sektorach takich, jak: telekomunikacja, finanse, sektor publiczny i służba zdrowia. Celem Mohammeda Amina jest dostarczać klinetom najwyższą jakość i zawsze przekraczać ich oczekiwania.

Zanim rozpoczął pracę w EMC, Amin pracował na Bliskim Wschodzie, gdzie piastował kierownicze stanowiska u wiodących dostawców sprzętu IT i sieciowego. Ma ponad 25-cio letnie doświadczenie w zarządzaniu IT oraz głęboką wiedzę na temat rynków wschodzących oraz sektora publicznego.

Adam Wojtkowski

Adam Wojtkowski sprawuje funkcję dyrektora generalnego polskiego oddziału firmy EMC od kwietnia 2012 r. Z branżą informatyczną jest związany od prawie 20 lat. Przed przejściem do EMC pracował w firmie Dell jako dyrektor działu sprzedaży do dużych przedsiębiorstw. Wcześniej przez 6 lat pracował w firmie Cisco, ostatnio na stanowisku dyrektora działu rozwoju sprzedaży do sektora telekomunikacyjnego odpowiedzialnego za region Europy Środkowo-Wschodniej i Bliskiego Wschodu. Adam Wojtkowski pracował również w Telekomunikacji Polskiej S.A. na stanowisku dyrektora departamentu centralnego i był odpowiedzialny za zarządzanie procesami budowy oferty usługowej TP S.A. Karierę zawodową rozpoczynał w firmie Ericsson jako kierownik działu marketingu produktów sieci stacjonarnych a później dyrektor działu sprzedaży do sektora operatorskiego.

Adam Wojtkowski ukończył Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej.

Jego hobby to windsurfing i literatura historyczna.

Informacje o EMC Forum

EMC Forum to jednodniowa konferencja gromadząca grono ekspertów i praktyków w dziedzinie nowoczesnych technologii informatycznych. W czasie sesji i dyskusji kuluarowych uczestnicy Forum dyskutowali o najnowszych trendach w IT i biznesie. Tematem przewodnim tegorocznego Forum było to, jak przedefiniować IT w kierunku chmury hybrydowej, a organizację do modelu przedsiębiorstwa zdefiniowanego programowo (software-defined enterprise

Zobacz Fora w innych krajach.

Przyłącz się do naszej społeczności

Masz pytanie?

Zadzwoń: 00800 1212 998

SKONTAKTUJ SIĘ Z EMCSKONTAKTUJ SIĘ Z EMC
Potrzebujesz natychmiastowej pomocy? Sprzedawcy z EMC są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.
Skorzystaj z czatu, by bezpośrednio skontaktować się z pracownikiem działu obsługi klienta w EMC i szybko uzyskać odpowiedź na pytania techniczne.
Przeczytaj informacje o produktach EMC w Sklepie EMC i poproś o wycenę firmę EMC lub jej partnera.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wyślij do nas pytanie dotyczące sprzedaży, a sprzedawca z EMC skontaktuje się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego.
Chcesz porozmawiać na żywo? Zadzwoń do sprzedawcy z EMC.