Global Sales Contact List

Contact   A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

EMC Forum 2012: Transformacja biznesu, IT, i nas samych

Zapraszamy do udziału w Forum EMC 2012: całodniowej konferencji, której celem jest zmiana sposobu, w jaki postrzegamy przyszłość biznesu, IT – oraz - nas samych.

  • Dowiedz się, dlaczego praca w chmurze i wirtualizacja stanowią klucz do sukcesu w nowej epoce rozwiązań informatycznych.
  • Odkryj, w jaki sposób możesz wykorzystać możliwości wielkich zbiorów danych (Big Data) w swojej firmie.
  • Zdobądź wiedzę, umiejętności i wsparcie, które pozwoli Ci dokonać zmian pozwalających sprostać wszelkim przyszłym wyzwaniom.

Forum EMC to wyjątkowa okazja do spotkania i nawiązania kontaktów ze specjalistami na co dzień zajmującymi się infrastrukturą do zarządzania informacją w firmach wszystkich branż i różnej wielkości, oraz ekspertami EMC i firm partnerskich oferujących rowiązania pomagające zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami w pracy działów IT. W czasie sesji prelegenci przedstawią najnowsze trendy technologiczne, produkty i rozwiązania, oraz przykłady wdrożeń rozwiązań EMC i naszych partnerów. Dodatkowo, starannie dobrana grupa naszych partnerów przedstawi swoją ofertę, a inżynierowie z firmy EMC poprowadzą szkolenia techniczne w naszym wirtualnym laboratorium.

Weź udział w tym ważnym wydarzeniu! Zarejestruj się już teraz i spotkaj się z EMC i naszymi partnerami na Forum EMC 2012.

Miasto

Data

Month 1, 2012

Godzina

08:30
17:30

Cena

Udział bezpłatny

Miejsce

Hotel
Street 2
55555 City
Country

Dojazd »

Czas ucieka

Zarejestruj się już dziś aby dowiedzieć się, jak transformować swój dział IT, swój biznes, i rozwijać swoją karierę zawodową.

Partnerzy

Partnerzy platynowi

Partnerzy złoci

Partnerzy srebrni

Patronaty medialne

Agenda

Godzina       Wystawa rozwiązań i wirtualne laboratoria EMC vLab
08:00 - 09:15 REJESTRACJA I KAWA “Nie kupuj kota w worku. EMC vLAB – tutaj możesz zaprzyjaźnić się z rozwiązaniami EMC”
Wystawa rozwiązań i wirtualne laboratoria EMC vLab
09:15 - 10:00  Otwarcie EMC Forum 2012 - Adam Wojtkowski, Dyrektor Generalny EMC Poland
10:00 - 10:30 "VCE Vblock: The Simplest and Fastest Path to Your Cloud" - Alex Picker, VCE VCE accelerates cloud computing by delivering the world's most advanced converged infrastructure. Vblock Systems are optimized to run mission critical applications in private and hybrid cloud environments. These factory-integrated, standardized systems and one-call support dramatically reduce the IT workload and free resources for more strategic tasks. Join us to learn how Vblock Systems can improve agility and lower TCO.
10:30 - 11:00 "Cisco, EMC oraz Intel liderami innowacji w Data Center" - Grzegorz Dobrowolski, Cisco Cloud Computing to nowy model biznesowy świadczenia usług, dający klientom możliwość transformacji obecnego modelu działania IT do modelu IT jako Dostawca Usług. Cisco, EMC oraz Intel od kilku lat współpracują ze sobą nad rozwojem rozwiązań infrastruktury i oprogramowania w obszarze Centrum Przetwarzania Danych. Wynikiem tej współpracy jest wiodącą na rynku architektura oraz rozwiązania dla wirtualizacji i realizacji usług w modelu Cloud Computing. W trakcie sesji przedstawimy Państwu wspólne rozwiązania, które umożliwiają naszym klientom taką transformację.
11:00 - 11:30 "Zadbaj o serce swojego biznesu z VMware" - Krzysztof Waszkiewicz, VMware Przez ostatnie 10 lat wirtualizacja na nowo zdefiniowała ekonomię rządzącą centrami danych. Mimo, że jest to dzisiaj technologia nie wymagająca uzasadniania, niektórzy wciąż uważają, że w przypadku usług krytycznych, stanowiących serce centrum danych, należy stosować zupełnie inne podejście. W czasie jednej z ważniejszych sesji tegorocznej konferencji EMC Forum, specjaliści VMware zaproponują jak pokonywać bariery i wyzwania, które pojawiają się na drodze do globalnych ulepszeń jakie przynoszą rozwiązania VMware ale także partnerów takich jak EMC. Celem tej dyskusji jest pokazanie skutecznych sposobów na przekonanie nawet najbardziej konserwatywnych środowisk do wykorzystania niewątpliwych zalet nowoczesnego centrum danych, zarządzanego całkowicie oprogramowaniem - Software Defined Datacenter.
11:30 - 12:00 PRZERWA KAWOWA
12:00 - 12:30 BCC Data Center – studium przypadku.
"Wiele systemów, ogrom informacji - wydajne i pewne zabezpieczanie danych."
Tomasz Wawrzonek, Grupa BCC; Maciej Mianowski, EMC.

Pobierz prezentację »

Centrum Przetwarzania Danych BCC obsługuje kilkadziesiąt kontraktów SLA (w sumie setki maszyn wirtualnych, w tym prawie sto to systemy SAP). Bazując na zaawansowanych technologiach m.in. wirtualizacji na poziomie sieci, pamięci masowej i serwerów, BCC udostępnia klientom różnorodne zasoby i usługi IT. Odpowiednie zabezpieczenie danych to nie lada wyzwanie, wybór najlepszej technologii był poprzedzony wieloma testami. Dlatego też zmiana centralnego systemu wykonywania kopii zapasowych to projekt na wiele miesięcy. Wybraliśmy EMC Data Domain i EMC NetWorker. Dlatego też, jeśli – tak jak my – oczekujesz więcej i rozważasz zmianę w obszarze zabezpieczenia danych to zapraszamy, podzielimy się naszym doświadczeniem.
UCaaS - Czy warto inwestować w telefonię z chmury? -
Anna Rydel i Tomasz Kozar, Asseco

Pobierz prezentację »

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej usług komercyjnych dostępnych z chmury. UCaaS jest jednym z pierwszych przykładów usługi na rynku B2B, która zapewnia obniżenie kosztów budowy i użytkowania systemu telefonicznego, przy jednoczesnym zwiększeniu jakości i dostępności usługi. W prezentacji zostaną przedstawione zagadnienia technologiczne oraz model biznesowy budowania i oferowania nowej usługi komunikacyjnej dla firmy. Pokazana zostanie przykładowa architektura systemu oraz integracja środowiska sieciowego z infrastrukturą DC. Omówiony zostanie sposób kreowania usługi w środowisku wirtualnym oraz potencjalne korzyści dla klienta.
Alior Bank SA - studium przypadku. "Transformacja z Disaster Recovery do Disaster Avoidance".
Paweł Cichoń i Mariusz Lewandowicz, Alior Bank; Paweł Albert EMC

Pobierz prezentację »

Podczas sesji przedstawiciele Alior Banku opowiedzą o projekcie wdrożenia platformy EMC VPLEX w ich środowisku wirtualnym – skąd wziął się pomysł wdrożenia tej platformy, jakie wyzwania za tym stały i w jaki sposób VPLEX pomógł zreorganizować pracę operacyjną działu IT. Opowiemy, jak wykorzystać w praktyce unikalną wartość tego rozwiązania. Na przykładzie konkretnego przypadku pokażemy, w jaki sposób zbudować platformę wirtualną o wysokiej niezawodności, dla najbardziej wymagających aplikacji i jednocześnie znacząco uproscić zarządzanie środowiskiem.
12:30 - 13:00 Orange Polska - studium przypadku. "Greenplum + Hadoop = Big Data! Wnioski z testów Greenplun Data Computing Appliance" -
Tomasz Sucharzewski, Orange; Marek Martofel, EMC.

Pobierz prezentację »

W ramach projektu prowadzonego w Orange, skupiającego się na tematyce Big Data przetestowany został Greenplum Data Computing Appliance.
Szeroki zakres testów miał na celu znalezienie odpowiedzi na istotne pytania dotyczące stosowalności Greenplum DCA jako platformy Big Data, czyli:

- Które z zadań związanych z przetwarzaniem danych powinny odbywać się na klastrze Hadoop, a które w relacyjnej bazie danych?
- Jak daleko można zintegrować klaster Hadoop i bazę danych Greenplum DB?
- Jak hybrydowe środowisko Greenplum DB/Greenplum HD integruje się z oprogramowaniem eksploatowanym przez Orange?
- Jakiej wydajności można spodziewać się po Greenplum DCA i jak odpowiada ona na wyzwania skalowalności?

Wnioski z przeprowadzonej serii testów zostaną omówione podczas prezentacji.
FLASH 1st - Transformacja składowania danych na następną dekadę. “To co się kręci już nas nie kręci, czyli jak EMC zatrzymało dyski i ruszyło biznes”.
Bartosz Charliński, EMC; Jacek Siekiński, EMC

Pobierz prezentację »

Technologia dysków typu Flash przebojem znalazła miejsce w rozwiązaniach EMC. Prezentacja zapozna Państwa ze szczegółami dotyczącymi zastosowania nowej technologii i jej wpływu na jakość funkcjonowania środowiska informatycznego.
Centrum Obsługi Kart i Terminali - studium przypadku. "Transformacja do infrastruktury zgodnej z wymaganiami PCI DSS” -
Iwona Sochacka, Centrum Obsługi Kart i Terminali; Piotr Karaszewski, EMC

Pobierz prezentację »

COKiT obsługuje m.in. 3 sieci bankomatów (eCard, GlobalCash i SKOK24) oraz terminale płatnicze. W prezentacji opowiemy o wdrożeniu infrastruktury szyfrowania danych na macierzy EMC VNX przy wykorzystaniu technologii RSA, która pozwoliła Centrum Obsługi Kart i Transakcji spełnić wymogi certyfikacji Payment Card Industry Data Security Standard.
13:00 - 13:45 OBIAD
13:45 - 14:15 "Transformacja infrastruktury IT w oparciu o macierze EMC VNX w firmie SKANSKA- Studium Przypadku" - Tomasz Mężyński, Comtegra

Pobierz prezentację »

Podczas prezentacji przedstawione zostanie studium przypadku transformacji infrastruktury IT polskiego oddziału jednej z największych firmy budowlanych na świecie - firmy SKANSKA. Omówimy sytuację początkową oraz wynikające z niej ograniczenia dla biznesu i działu IT. Zaprezenujemy rozważane kierunki działań i towarzyszące każdemu z nich pytania i wątpliwości, a także podjęte kroki prowadzące do analizy środowiska IT i wynikające z nich wnioski oraz rekomendacje. Na zakończenie przedstawimy korzyści z wdrożenia macierzy EMC VNX oraz wartość firmy Comtegra w całym procesie omawianej transformacji.
Credit Agricole Bank Polska SA - studium przypadku. "Transformacja z tradycyjnego środowiska do inteligentnego składowania warstwowego"
Robert Stępniewicz, Credit Agricole; Tomasz Firek, EMC.

Pobierz prezentację »

Czy konsolidacja i unifikacja środowiska to temat dla mnie? Co z tego mogę mieć i ile na tym mogę zarobić? Jak do tego podejść i dlaczego warto korzystać z doświadczeń innych oraz najnowszych technologii do warstwowego składowania danych, czyli przedstawienie projektu transformacji w banku Credit Agricole.
Prezentacja sponsora - Brocade. "Niech chmura będzie z Tobą - moc w transformacji Data Center" -
Łukasz Kozłowski, Brocade

Pobierz prezentację »

W dzisiejszych centrach danych rośnie liczba i rodzaj pamięci masowych. Stawia to przed nami nowe wyzwania. Osiągnięcie stabilnej infrastruktury może być trudnym i długotrwałym procesem. Na tej sesji Brocade przedstawi aktualne trendy w storage'u i ich wpływ na infrastrukturę sieciową w Data Center. Niech zasady projektowania sieci SAN staną się obowiązującymi regułami przy podłączaniu serwerów w sieciach Ethernet/IP.
14:15 - 14:45 Kompania Węglowa – studium przypadku. "Przykład integracji technologii EMC Avamar z EMC DataDomain".
Piotr Biela, net-o-logy; Daniel Olkowski, EMC.

Pobierz prezentację »

Treścią prezentacji będzie omówienie integracji dwóch wiodących systemów kopii zapasowych – EMC Avamar oraz EMC Data Domain. Rozwiązanie przedstawimy na przykładzie wdrożenia w Kompani Węglowej S.A.
Transforamcja środowisk Oracle. "Optymalizacja wydajności podsystemu dyskowego dla baz danych. Metodologia, najlepsze praktyki, FAST VP oraz FAST Cache."
Maciej Przepiórka, EMC.

Pobierz prezentację »

Spojrzenie na technologię SSD i EMC FAST z punktu widzenia administratora bazy danych Oracle. Jak reorganizować dane i czy warto poświęcać na to czas? Jak wykorzystać inteligencję nowoczesnych rozwiązań EMC? Demonstracja aplikacji OLTP pracującej na macierzy VNX z technologią FAST Cache.
Orange Polska - studium przypadku. "Transformacja do przyjaznej i efektywnej platformy high-end w ORANGE Polska – nowości VMAX Enginuity 5876" -
Zbigniew Kłos, Orange Polska; Adam Wójcicki, EMC

Pobierz prezentację »

Pobierz prezentację »

Technologia pamięci masowych high-end cały czas się rozwija. Kolejne wersje oprogramowania systemowego macierzy EMC VMAX (Enginuity) wprowadzają ciągle nowe funkcje pozwalające efektywnie wykorzystywać posiadane zasoby i coraz łatwiej zarządzać posiadanym środowiskiem. Na prezentacji zostaną omówione nowe funkcje oprogramowania Enginuity 5876 oraz sposób w jaki funkcjonalności te pozwoliły obniżyć koszty i rozwiązały problemy związane z przebudową środowiska aplikacji w Orange Polska.
14:45 - 15:00 PRZERWA KAWOWA
15:00 - 15:30 "Backup następnej generacji - czego możesz oczekiwać."
Daniel Olkowski, EMC; Maciej Mianowski, EMC.

Pobierz prezentację »

Technologia de-duplikacji gwałtownie wdarła się rewolucyjnie do świata backupu / odtwarzania danych. Jaki wpływ nowe podejście ma na bezpieczeństwo, wydajność, elastyczność i dostępność kopii zapasowych? Posłuchaj dyskusji dwóch różnych osób mających dwa niezależne punkty widzenia na powyższe zagadnienia.
Geofizyka Toruń - studium przypadku. "Transformacja funkcjonowania IT dzięki wdrożeniu platformy EMC Isilon."
Michał Słupski, Geofizyka; Paweł Orzechowski, EMC.

Pobierz prezentację »

W zeszłym roku Geofizyka Toruń stanęła przed koniecznością unowocześnienia platformy składowania danych na potrzeby systemów do badań geofizycznych. Ostateczny wybór padł na EMC Isilon, który z ostatniego miejsca, w ciągu dosłownie tygodnia, został liderem rankingu rozwiązań, z których Geofizyka dokonywała wyboru. A wybór platformy naprawdę nie był łatwy. Dlaczego tak się stało? Jaka jest historia tego wdrożenia? Do czego Klient stosuje EMC Isilon? Czy jest zadowolony? Na czym polegała transformacja funkcjonowania IT po wdrożeniu EMC Isilon? Na te oraz wiele innych pytań odpowie sesja poświęcona studium przypadku jednego z najciekawszych wdrożeń ostatniego roku
„Luki w pamięci – jak tego uniknąć? Rozwiązania RecoverPoint dla małych i średnich przedsiębiorstw"
Jakub Bałchan, EMC

Pobierz prezentację »

Przybliżenie technologii RecoverPoint – jej przewagi nad tradycyjnym podejściem do replikacji danych. Co nam to daje i czy warto w to rozwiązanie zainwestować? Demonstracja produktu wraz z prostym scenariuszem konfiguracji zabezpieczenia i procedury odzyskania danych.
15:30 - 16:00 "Archiwum w elektronicznej gospodarce- (r)ewolucja roli i wymagań". Piotr Nogaś, EMC.

Pobierz prezentację »

Czas papierowych archiwów powoli się kończy. Nie spełniają wymagań nowoczesnej gospodarki w zakresie kosztów przechowywania, jakości wyszukiwania oraz czasu dostępu do informacji. Projekty e-gospodarka, e-służba zdrowia, rosnące wymagania odnośnie archiwizacji dokumentów w wielu sektorach, a przede wszystkim zmiany regulacji i przepisów powodują, że archiwizacja wychodzi z niszy na którą skazywał ją brak regulacji i wymagań prawnych. IT przez szereg lat traktowało archiwizację jako backup o dłużej retencji lub rozwiązania typu HSM - obie protezy nie zdobyły jednak szerokiego uznania w oczach klientów – z uwagi na nikłą wartość biznesową. Jakie wymagania są obecnie stawiane przed archiwizacją, jakie technologie są obecnie dostępne i stosowane, obserwowane trendy – te i inne obszary zostaną poruszone w trakcie prezentacji produktów i rozwiązań archiwizacyjnych firmy EMC.
"Jak podnieść dostępność ważnych aplikacji. Vplex Express - ciągłość systemów na najwyższym poziomie dla każdego."
Jacek Siekiński, EMC.

Pobierz prezentację »

Wirtualizacja zasobów dyskowych, wręcz całych Centrów Przetwarzania stała się już codziennym wymaganiem. Postaramy się przybliżyć Państwu jak to zrobić, z wykorzystaniem rozwiązań EMC, w sposób bezpieczny, zapewniający nieprzerwany dostęp do danych przy zachowaniu wysokiej wydajności pracy środowisk produkcyjnych. I do tego za rozsądną cenę...
„Jak mieć dużo i precyzyjnie to kontrolować." EMC FAST Cache i QoS w akcji" -
Piotr Karaszewski, EMC

Pobierz prezentację »

Pokaz działania technologii radykalnego rozszerzania pamięci podręcznej macierzy z uwypukleniem jej wpływu na przykładową bazę transakcyjną. Jak mechanizmy gwarantowania jakości usług - Quality of Service - na macierzach EMC VNXs sprawiają, że życie administratora staje się prostsze...
16:00 - 17:30 KOKTAJL I LOSOWANIE NAGRÓD

Keynote

Join the Community

Stay informed and up to date with EMC, our partners, and your peers.
Follow EMC
Notes:
Connect with EMCSKONTAKTUJ SIĘ Z EMC
Potrzebujesz natychmiastowej pomocy? Sprzedawcy z EMC są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.
Skorzystaj z czatu, by bezpośrednio skontaktować się z pracownikiem działu obsługi klienta w EMC i szybko uzyskać odpowiedź na pytania techniczne.
Przeczytaj informacje o produktach EMC w Sklepie EMC i poproś o wycenę firmę EMC lub jej partnera.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wyślij do nas pytanie dotyczące sprzedaży, a sprzedawca z EMC skontaktuje się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego.
Chcesz porozmawiać na żywo? Zadzwoń do sprzedawcy z EMC.